Žinys.lt

Turinio valdymo sistemos

Turinio valdymo sistema - Joomla!
Joomla!® yra nemokama atviro kodo turinio tvarkymo sistema, apibūdina kaip geriausią turinio valdymo sistemą pasaulyje. Joomla skirta labiau tinklapiams, kurių turinys yra dažnai kintantis, bet galima naudoti ir tinklapiams, kurių turinys yra nekintamas. Naudojama smulkaus ir stambaus verslo tinklapiams, įvairių bendruomenių - mokyklų, namų bendrijų, bendraminčių tinklapiams, elektroninėms parduotuvėms, naujienų, skelbimų tinklapiams ir pan.

Turinio valdymo sistema - Drupal
Puikiai tinka vartotojams, kurie planuoja dažnai keisti turinį. Lengvai naudojamas, populiariausia turinio valdymo sistema.

Turinio valdymo sistema - October
Tinkantis vartotojams - neplanuojantiems dažnai keisti turinio. Skirtas labiau pažengusiems vartotojams, kurie nori unikaliaus tinklapio dizaino.

Duomenų analitika

„Google Analytics“ neabejotinai yra dažniausiai naudojama priemonė internetinių svetainių lankomumui analizuoti. Įrankis yra nemokamas – juo naudotis gali visi svetainių turėtojai.

„Google Optimize“skirtas įvairiams testams atlikti, kurie suteiks Jums daugiau žinių apie Jūsų lankytoją. Šis įrankis padės Jums pagerinti Jūsų tinklapio konversiją ir kitas svarbias savybes.

Naujienlaiškių sistemos

„MailerLite“ - Lietuvių sukurta sistema, leidžianti siųsti naujienlaiškius, kurti formas ir kitas funkcijas.

„Mail Chimp“ - sistema, leidžianti siųsti naujienlaiškius, kurti formas ir kitas funkcijas.

Social stuff:

Užsisakyti naujienlaiškį

Susisiekti